Univerzitní služby

Stravování - Univerzitní služby

O menze Jihočeské univerzity

Menzy JU slouží především pro stravování studentů a zaměstnanců JU. Hlavní jídelna pojme najednou až 400 strávníků. Pro klidnější posezení je možné využít oddělenou jídelnu hned vedle. V přízemí budovy nabízíme posezení o kapacitě 200 míst. V budově Teologické fakulty v Kněžské ulici v centru města je samostatná jídelna se 120 místy. Další jídelnu máme v budově ZSF v ulici J. Boreckého s kapacitou 110 míst.
V neposlední řadě Vás rádi uvítáme v CAFÉ AK v budově akademické knihovny a také v JU Café v budově hlavní menzy.

V pracovních dnech jsou podávány snídaně, obědy, diety, minutky, čerstvé saláty, bagety a další. Nejpozději jeden pracovní den dopředu do 14 hodin je možné objednat snídaně, obědy č. 1, 2, 3, 4 a diety. Oběd č. 1 je volně prodejný (nabídka je omezena do vyprodání) a zároveň na objednávku Zbylé obědy, tj. obědy č. 2, 3, a 4 je nutno objednat. Zaplatíte je při odběru na výdejním místě na dotykové obrazovce nebo na pokladně.

Sortiment a ceník jídel

V menze JU jsou k dispozici následující druhy jídel - snídaně, obědy a diety. Dále nabízíme minutky, polévky, bagety a různé doplňky. Všechna jídla je možné objednat vždy den předem do 14 hodin.

Ceník jídel

Systém rozeznává studenty a zaměstnance JU a ostatní strávníky. Podle tohoto zařazení jsou stanoveny různé ceny. Pro všechny je za jednotné ceny připraven doplňkový sortiment v podobě salátů, moučníků, polévek atd.

Cena dle nákladů na potraviny jsou vypočteny ze skutečných nákladů a dotací a příspěvků na uvedené jídlo.
Ceny jsou včetně DPH.
Ostatními registrovanými strávníky se rozumí strávníci registrovaní ve stravovacím systému menz JU a pravidelně se stravující.
Pro odvoz jídel a stravování ostatních cizích strávníků jsou ceny smluvní.