Snídaně už od 4. března!

Už od 4. března se můžete těšit na snídaně v nové kavárně v hlavní budově Menzy JU. Více v následující novince.

Vážené studentky, vážení studenti,

od pondělí 4.3.2019 Vám rádi nabídneme „ Studentské snídaně“, které budou pro Vás připraveny v nově otevřené kavárně, v přízemí hlavní budovy Menzy JU.

Snídaně se budou podávat každý pracovní den od 7,00 do 8,30 hodin. Tyto je nutné objednat vždy minimálně jeden den předem, nejpozději do 14,00 hodin. Objednávky spustíme až od 1.3.2019, nabídku naleznete v portálu jako obvykle, nezapomeňte označit výdejnu pod novým označením „JU cafe“ !!!.

Cena snídaně je jednotná, tj. 30,- Kč/ks.

V této době již bude otevřena standardně i nová kavárna, takže si můžete, v případě zájmu, cokoliv dokoupit na místě.

Těšíme se na Vás a přejeme Dobrou chuť!

Vaše KaM JU

Studentská snídaně