Důležité informace pro studenty 1. ročníků k ubytování na kolejích JU

Čtěte pozorně, vše potřebné najdete zde!

Studenti prvních ročníků, kteří měli zájem o ubytování na koleji, si podali elektronicky žádost na adrese: www.kam.jcu.cz v termínu od 1.7. - 31.7.2022.

O ubytování žadatelů dle bodu 1 Zásady pro ubytování číslo: R 491 rozhodly KaM JU do 8. 8. 2022 a v tomto termínu byl zveřejněn seznam vyhověných žádostí na stránkách KaM JU na adrese: www.kam.jcu.cz.

Budoucí studenti dle bodu 1, kterým bylo vyhověno v žádosti, uhradí rezervační kauci ve výši 2.000 Kč do 31.8.2022. Tato rezervační kauce bude dnem nástupu k ubytování převedena na kauci ubytovací.

Uhrazená rezervační kauce je nevratná v případě, že k ubytování nenastoupíte nebo rezervaci zrušíte.

Číslo účtu: 169492602/0300, VS: rodné číslo studenta bez lomítka.

Ubytovací kauce může být použita na úhradu způsobených škod, dluhů, neuhrazených poplatků a případných sankcí.

Ubytovací kauce, případně její část, bude studentům po ukončení ubytování vrácena na účet, ve výjimečných případech v hotovosti v Kč na recepci koleje.

V případě neuhrazení rezervační kauce nejpozději do 31.8.2022 nebude rezervace ubytování poskytnuta.

Budoucím studentům dle bodu 1, kterým bylo přiznané ubytování na kolejích a kteří řádně uhradí rezervační kauci do 31.8.2022, přidělí KaM JU konkrétní kolej a pokoj, a to nejpozději do 9.9.2022.

Nástup k ubytování je možný kdykoliv v termínu od 25.9. do 2.10.2022.

Při nástupu budete hradit nájemné dle ceníku od data nástupu do konce měsíce října (podle počtu nocí) a to buď platební kartou nebo v hotovosti na recepci koleje.

Studenti, kteří si nepodali žádost nebo kterým nebyla žádost schválena, a studenti přijatí v druhém kole přijímacího řízení, si o ubytování mohou žádat prostřednictvím emailu na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. v týdnu od 5.9.2022.